KURAN'DAN ÖNEMLi SURELER BLOG HAKKINDA

 

 


 

 KURAN'DAN ÖNEMLi SURELER

 

Yasin&Fetih&Rahman&Cuma&Mülk&Nebe ve Namaz Surelerinin Arapçası Türkçesi Meali ve Tefsiri ve Faziletleri 

 

ÖNSÖZ

 
Ben Tasavvuf yolunda Nakşibendi Tarikatına intisab ettiğim sıralar, yaklaşık bundan 20 küsür sene önce, dergah a Haremeyn in hadimi (Kabenin Hizmetlisi) tarafından yazılmış bir mektup geldi. Mektupta, ismini unuttuğum o şahıs diyordu ki :

Kabede uyuyakalmışım, Peygamberimiz geldi ve beni kaldırdı ve dedi ki:„ Ey Falanca yakın zaman içerisinde, Kuran-ı Kerim Yeryüzünden kaldırılacak, ve sadece akılardaki kalacak, git çabuk ümmetimi uyar“ buyurdu.

Diye devam eden bir mektuptu. Ben ondan sonra Kuran-ı Kerimin Yeryüzünden kaldırıldığına inanıyorum.Bu konudaki tespitlerimi de Yutube deki ve Radyom da ki TV blogum da ki ve Forumlarım da ki vaazlarım da anlattım.  Kuranda ayet var „O’nu biz indirdik, kıyamete kadar saklayacak olan da biziz“ buyuruyor Rabbimiz, Fakat yukardaki husus hadisler de de bildirilmiş malesef, yani Kuran-ı Kerim Yeryüzünden kaldırılacak diye. Ben alt yapı olaraktan imam Hatip Lisesi Mezunu olduğum için, okuldayken ezberlediğim Surelerden, Aklımdakileri Bu Kitapta,  kontrol ederekten yazdım. Bende: Yasin Suresi Tam , Mülk Suresi Tam, Nebe Suresi Tam, Rahman Suresi Tam, Fetih Suresinin başından birkaç ayet ve sonundaki „Muhammedun Rasulallah“ diye başlayan ayet Tam, Cuma Suresinin Son yaprağındaki „ Cumaya çağrıldığınız zaman,....“ Ayetinden alt taraf tam, önemli ayetler diye yazdığım, ayet ve küçük surler tam, ve birde Namaz sureleri ve duaları tam, Aşırlara gelince onlar bende yok, ve fakat ben inanıyorum ki, bu Aşırları Kuran-ı Kerim Yeryüzünden kaldırılmadan ezberlemiş, binlerce imam, müezzin, ve hafız vardır, onların doğruluğunu da, O‘nların teyid edeceğine inanıyorum, Benim Kanaatimce Kuran yeryüzünde parça parça, imamlar müezzinler, ve hafızlar, ve  önceden ezberine bazı ayet ve sureler almış olan, müminlerin aklında saklı, ve Deccal Aleyhillane, internette ve normal mushaflardaki Kuran‘ı  bozmuş durumda.

O Yüzden Benim  aklımda kalan ve Garentimde olan bu ayetleri Sureleri bu BLOG da  HTML olaraktan yayınladım, ve ayrıca TEXT PDF ve EPUB  olaraktan da Bu Bilgileri Kitabım da da, basıma ve hizmetinize sundum.

Rabbim, geride kalan, biz ahirzman müminlerinin, yardımcısı olsun. vesselam.

Yorum Gönder

0 Yorumlar